• Dzień Dziecka

• Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki.

W tym roku ten dzień  świętujemy 3 czerwca.

Dzieci będą miały możliwość  korzystania z atrakcyjnych dmuchanych urządzeń i kolorowych zjeżdżalni.  Mamy nadzieję, że ten czas będzie  obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń i będzie długo i mile wspominany przez dzieci.

Życzymy wszystkim naszym wychowankom dużo radości i uśmiechu!

Ta plenerowa impreza odbędzie się dzięki  Radzie Rodziców naszego przedszkola.

• Dzień Rodziny

• 26 maja oraz 23 czerwca to wyjątkowe dni w kalendarzu.  Wszyscy doskonale wiemy z jakim świętem kojarzą się nam te dwie daty:

DNIEM MAMY i DNIEM TATY.

My postanowiliśmy te dwa wspaniałe i wyjątkowe święta połączyć w jedną wspólną uroczystość „Dzień rodziny”, jest to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Zapraszamy wszystkich rodziców 22 maja o godz. 10.00 na plac przedszkolny,  gdzie w odświętnych strojach i wyjątkowych nastrojach, (można by powiedzieć z dumą i powagą), dzieci wyrecytują  i wyśpiewają swoje uczucia do ukochanych rodziców.